Polityka prywatności

Polityka prywatności Przedszkola nr 1 w Pile

Caritas Diecezji Koszalińsko – Kołobrzeskiej, ul. ks. bpa Czesława Domina 8, właściciel serwisu przedszkolecaritas.pl, zapewnia iż dokona wszelkich starań, aby Państwa prywatność była odpowiednio chroniona. W celu zapewnienia pełnego bezpieczeństwa przy przetwarzaniu danych osobowych niniejszy regulamin wchodzi w życie z dniem 19.08.2021 r.

Polityka Prywatności odwołuje się do RODO, czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Zastosowanie się do polityki RODO jest dla nas możliwością do przekazania Państwu, w jaki sposób oraz jakie dane są zbierane i przetwarzane, a także jak dbamy o ich bezpieczeństwo i Państwa prawa.

Wykorzystanie danych osobowych

Dane osobowe, które są przetwarzane to imię i nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail

Administratorem danych osobowych jest Caritas Diecezji Koszalińsko – Kołobrzeskiej, ul. ks. bpa Czesława Domina 8

Dane osobowe zbierane za pomocą formularza kontaktowego będą przetwarzane jedynie w celu udzielenia odpowiedzi na wysłane zgłoszenie oraz do ewentualnego dalszego kontaktu na życzenie klienta.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże niepodanie ich w formularzu kontaktowym blokuje możliwość skorzystania z wyżej wymienionej usługi.

Mają Państwo Prawo do zażądania dostępu do treści danych osobowych, a także ich sprostowania, usunięcia i ograniczenia ich przetwarzania.

Posiadają Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres roku od daty wysłania zapytania.